Dayanıklı Mobil Bilgisayar Çözümleri

AYBİL BİLİŞİM olarak zorlu saha şartlarında çalışan profesyönellerin ihtiyacını karşılamak üzere mobil bilgisayar çözümleri sunmaktayız. Sahadan gerçek zamanlı veri alışverişine ihtiyacının sürekli artması, saha uygulama ihtiyaçları,

Çözümü incele...

POS ve Loyality Card Çözümlerimiz

AYBİL BİLİŞİM POS uygulamaları konusunda restoran,cafe vb. işletmeler için kendi ithal ettiği POS Terminallerini ve yine AYBİL yazılım mühendislerinin geliştirdiği AYBİLPOS yazılımını kullanarak çözümler üretmektedir.

Çözümü incele...

RFID Sistem Çözümlerimiz

RFID Sistemlerini Barkod Sistemlerinden ayıran en büyük özellik, okunabilmeleri için sabit okuyucu veya mobil terminaller tarafından görülmelerinin gerekmemesidir.

Çözümü incele...

Karekod Çözümlerimiz

Firmaların ihtiyaçları doğrultusunda gelişen teknolojilerden yararlanması için uygulama mühendislerimiz hizmet vermektedir.

Çözümü incele...

Havaalanı ve Havayolları Çözümlerimiz

Check-in noktalarından bagaj takibe kadar birçok noktada hizmetlerinizi kolaylıkla yürütebilmeniz için havaalanlarına özel, ideal çözümler sunarız.

Çözümü incele...

Kargo ve Lojistik Çözümlerimiz

AYBİL BİLİŞİM merkezlerden uzak birçok noktadan müşterilerine hizmet vermeye çalışan kargo ve lojistik firmalarına, dayanıklı donanımlar sunarak sürekliliklerini sağlamayı amaç edinmiştir.

Çözümü incele...

Kiosk ve Digital Signage Çözümlerimiz

Aybil Bilişim yılların vermiş olduğu tecrübe ile müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik her türlü kiosk üretimini gerçekleştirmektedir.

Çözümü incele...

HTML5 ve CSS3 ile geliştirilmiştir.
- Telif Hakkı © 2014 Aybil Bilişim. Tüm Hakları Saklıdır.

United Kingdom Bookmaker CBETTING claim Coral Bonus from link.