HİZMETLERİMİZ

Teknik Destek

Tedarik edilen tüm endüstriyel donanımlar için deneyimli teknik ekip kadromuz ile yerinde ve merkezde servis, tamir, parça değişimi hizmetleri.

Aybil Bilişim tarafından temin edilen düm donanım ve yazılımların servis hizmetleri kendi lokasyonunuzda periyodik olarak verilebilmektedir.

Yapılan servis anlaşmaları ile yaptığınız yatırımı garanti altına alabilir ve sürdürülebilir hale getirebilirsiniz.

Periyodik Bakım

İşletmenize özel senelik bakım anlaşmaları ile sahada çalışan tüm donanım altyapısının periyodik bakım, parça değişim ve garanti hizmetleri

Aybil Bilişim Hayata geçirilen her projeye özel bakım anlaşmaları hazırlamakta ve proje ihtiyaçlarına uygun servis tipleri belirlenerek hizmet vermektedir.

Sunulan hizmetler yatırımlarınızın devamlılığını sağlamayı esas almakta ve atıl kalmasını önlemetedir.

Donanım Kuruluş

Endüstriyel donanım tedariği ve teslimi donanım kuruluşu ve periyodik bakım hizmetleri wireless altyapı analizi ve altyapı hizmeti.

Aybil Bilişim tarafından temin edilen tüm donanımlar ve altyapı üniteleri için kurulum, eğiyim ve danışmanlık hizmeti yerinde verilmektedir.

Uzman ekibimiz sayesinde kusursuz ve sorunsuz donanım kuruluş hizmeti sağlayabilmekteyiz.

 


 

Müşteri Destek

Bizim tarafımızdan temin edilen tüm sistemler ile ilgili anlık destek ve yardım hizmeti

Aybil Bilişim tarafından tedarik edilen yazılım ve donanım tüm sistemler için müşterilerimiz servis anlaşmaları şartlarına bağlı olarak diledikleri vakitte telefon, email, uzaktan bağlantı ya da yerinde destek alabilmektedir.

Verilen servis ve destekler yapılan anlaşmalar çerçevesinde şartlara bağlı olarak en hızlı ve en kusurusuz şekilde projeye özel olarak tasarlanmaktadır.

HTML5 ve CSS3 ile geliştirilmiştir.
- Telif Hakkı © 2014 Aybil Bilişim. Tüm Hakları Saklıdır.

United Kingdom Bookmaker CBETTING claim Coral Bonus from link.