Graniser projesi kısa tamamlandı!

Graniser üretim işletmelerinde kullanılmak üzere ihtiyaç duyduğu Otomatik etiketleme donanımları konusunda Aybil Bilişim ile çalışma kararı aldı. Graniser yetkilileri tarafından yapılan çok yönlü inceleme ve araştırmaların ardından, servis kalitesi ve ürün kalitesi göz önünde bulundurularak uzun soluklu bir iş birliğine karar verilmiştir. İşletme içerisindeki otomatik etiketleme aplikatörleri donanımlarının tamamı firmamız tarafından tedarik edilmiş, kurulmuş ve devreye alınmıştır. Donanım parkurundaki tüm ekipmanların sahada bakım ve servisleri düzenli olarak ekiplerimiz tarafından gerçekleştirilmektedir.

Boydak Holding bizi tercih etti!

Boydak Holding Kayseride bulunan üretim işletmelerinde kullanılmak üzere ihtiyaç duyduğu tüm OT/VT donanımları konusunda Aybil Bilişim ile çalışma kararı aldı. Boydak Holding yetkilileri tarafından yapılan çok yönlü inceleme ve araştırmaların ardından, servis kalitesi ve ürün kalitesi göz önünde bulundurularak uzun soluklu bir iş birliğine karar verilmiştir. İşletme içerisindeki tüm el terminalleri, otomatik aplikatörler, barkod yazıcılar ve kablosuz ağ altyapı donanımlarının tamamı firmamız tarafından tedarik edilmiş, kurulmuş ve devreye alınmıştır. Donanım parkurundaki tüm ekipmanların sahada bakım ve servisleri düzenli olarak ekiplerimiz tarafından gerçekleştirilmektedir.

ColaTurka Logopak kullanıyor!

Cola Turka üretim işletmelerinde kullanılmak üzere ihtiyaç duyduğu Otomatik etiketleme donanımları konusunda Aybil Bilişim ile çalışma kararı aldı. Cola Turka yetkilileri tarafından yapılan çok yönlü inceleme ve araştırmaların ardından, servis kalitesi ve ürün kalitesi göz önünde bulundurularak uzun soluklu bir iş birliğine karar verilmiştir. İşletme içerisindeki otomatik etiketleme aplikatörleri donanımlarının tamamı firmamız tarafından tedarik edilmiş, kurulmuş ve devreye alınmıştır. Donanım parkurundaki tüm ekipmanların sahada bakım ve servisleri düzenli olarak ekiplerimiz tarafından gerçekleştirilmektedir.

DYO projesi başarı ile bitti

DYO üretim işletmelerinde kullanılmak üzere ihtiyaç duyduğu tüm OT/VT donanımları konusunda Aybil Bilişim ile çalışma kararı aldı. DYO yetkilileri tarafından yapılan çok yönlü inceleme ve araştırmaların ardından, servis kalitesi ve ürün kalitesi göz önünde bulundurularak uzun soluklu bir iş birliğine karar verilmiştir. İşletme içerisindeki tüm el terminalleri, otomatik aplikatörler, barkod yazıcılar ve kablosuz ağ altyapı donanımlarının tamamı firmamız tarafından tedarik edilmiş, kurulmuş ve devreye alınmıştır. Donanım parkurundaki tüm ekipmanların sahada bakım ve servisleri düzenli olarak ekiplerimiz tarafından gerçekleştirilmektedir.

ExpressKargo Aybil'i tercih etti!

Express Kargo işletmelerinde kullanılmak üzere ihtiyaç duyduğu OT/VT donanımları konusunda Aybil Bilişim ile çalışma kararı aldı. Express Kargo yetkilileri tarafından yapılan çok yönlü inceleme ve araştırmaların ardından, servis kalitesi ve ürün kalitesi göz önünde bulundurularak uzun soluklu bir iş birliğine karar verilmiştir. Lokasyonlardaki  el terminalleri, barkod yazıcılar vb. OT/VT donanımlarının tamamı firmamız tarafından tedarik edilmiş, kurulmuş ve devreye alınmıştır. Donanım parkurundaki tüm ekipmanların sahada bakım ve servisleri düzenli olarak ekiplerimiz tarafından gerçekleştirilmektedir.

  • 1
  • 2

HTML5 ve CSS3 ile geliştirilmiştir.
- Telif Hakkı © 2014 Aybil Bilişim. Tüm Hakları Saklıdır.

United Kingdom Bookmaker CBETTING claim Coral Bonus from link.