Auto-ID olarak da bilinen Otomatik Tanımlama ve Veri Toplama ( OT/VT ) sektörünün lider firmalarından olan Aybil, 2003 yılında faaliyetine başlamıştır. Kuruluşundan bu yana güçlü, yaygın iş ortakları ve artan müşteri portföyü ile hizmet kalitesini ve müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çıkarmayı hedeflemiştir.

Aybil, SATO, CITIZEN, ZEBRA, INTERMEC, MOTOROLA, GETAC, LOGOPAK , ARCA, EURO-ETIK, DENSO, AXIOMTEK, APLEX, ADVANTECH, ADVANTECH-DLOG, HONEYWELL, UNITECH, QUICK LABEL SYSTEMS, SAMWELL, THINGMAGIC, IDENTEC SOLUTION, IMPINJ, CAEN ve OMNI ID gibi dünyanın önde gelen markalarının, TÜRKİYE Distribütörlüğünü ve satış sonrası hizmet desteğini üstlenmiştir. Satış öncesi mühendislik hizmetleri ve proje yönetimi hizmetleri konusunda uzman ve eğitimli personel tarafından verilmektedir. Satış sonrası hizmet, bakım ve onarım hizmetleri teknik servisi tarafından sağlamakta olan Aybil Bilişim’in, TSE Hizmet Yeri Yeterlilik belgesi bulunmaktadır. En büyük hedeflerinden birini müşteri odaklı gelişim olarak tanımlayan Aybil, terzi titizliği ile alanlarında tecrübeli ve donanımlı çalışanları vasıtasıyla teknolojiyi ayağınıza getirip, hızlı ve ekonomik çözümler sunmaktadır. Aybil akla geleni gerçeğe dönüştüren, müşteri beklentilerini en iyi şekilde karşılayan, A'dan Z'ye hizmet sağlayan ve sektörde varlığını bu şekilde başarılı sonuçlarla sürdüren endüstriyel bilişimin lider firmasıdır.

Vizyonumuz

Müşteri odaklı çalışarak müşteri memnuniyetini en üst seviyelere taşımak istiyoruz. Sürekliliği ve kaliteyi hedefliyoruz. Teknolojiyi çalışanlarının yaratıcılığı ile birleştirerek insanların yaşam kalitesini yükseltmeyi amaçlıyoruz. Sektörünün en büyüğü olmayı değil en iyisi olmayı hedefliyoruz. Kısacası mükemmele ulaşmayı hedefliyoruz.

Misyonumuz

Projelerimizi müşterilerimizin şartlarına uygun donanımlarla, müşterilerimize özel geliştirilen yazılımlarla ve mümkün olan en ekonomik çözümlerle onların istedikleri şekilde sorunsuz ve sürekli bir şekilde çalışacak bir şekilde gerçekleştirmektir.

Değerlerimiz

Müşterimiz önceliğimizdir. Daima mükemmele ulaşmayı hedefleriz.

İşimizde uzmanız: İşimizi en iyi şekilde yapmamızı sağlayacak olan insan kaynağına, tecrübeye, teknik bilgiye ve donanıma sahibiz. Global anlamda genel kabul görmüş en iyi donanımlar ve müşteriye özel geliştirilen yazılımlar  rekabet gücümüzü arttırır, projelere bakış şeklimizle fark yaratırız.
Yüksek başarıyı hedefler ve ona ulaşırız: Müşteri odaklı çalışırız. Başarı nihai hedefimizdir. Hedeflerimizi yüksek tutar ve işimizi yaparken nihai amacımızı aklımızdan çıkarmayız. Büyük resmi görür, sorumluluk alır, sonuca giden yolda yüksek motivasyonla çalışırız. Kurumumuzun stratejisini ve hedefini bilir, aldığımız her karar ve aksiyonda bunu dikkate alırız.
Yenilikçi ve yaratıcıyız: Teknolojiyi devamlı takip edeirz. Yenilikleri takip eder ve bunları öğrenip geliştirmekten zevk alırız. Alışkanlıklarımızı sürekli sorgular, varsaymaktan kaçınırız. Hata yapmaktan korkmaz, hatalardan öğreniriz. Fark yaratmak için yılmadan çalışırız.
Sürekli gelişimi destekleriz: Öğrenen ve gelişen bir iş kültürüyle çalışırız. Gelişim için devamlı eğitim süreçlerinden geçer , projelerde hata gördüğümüz yerlerde geri bildirim verir ve eleştirileri dikkate alırız.
Müşterimiz Önceliğimizdir: İhtiyaçlarına önem verdiğimiz, en büyük önceliğimiz müşterilerimizdir. Müşterimiz daima haklıdır. Müşteriyle ilişkilerimizde kazan-kazan ilkesini benimseriz. Hem müşterimizin hem de şirketimizin hakkını koruruz.
Kalitede Birinciyiz: Müşterilerimize en son teknoloji ile üretilmiş yüksek kalitede donanımları , tecrübeli teknik ekibimiz ile kurarız. Kurulum ve tamir&bakım hizmetlerimizdeki kalite çıtasını sürekli, yükseltmeyi hedefleriz.
Rekabetçiyiz: OT/VT sektöründe her türlü zorlu projeleri yaparız. En büyük olmayı değil , en iyi olmayı hedefleriz. Sektörümüzde öncüyüz, çok çalışarak ve araştırarak müşterilerimize en iyisini sunarız.
Biz bir ekibiz: Aynı hedef için tek bir ekip olarak çalışırız. Birbirimize danışır, ortaklaşa karar verir, birlikte öğrenir ve yeteneklerimizi geliştiririz. Hepimizin başarısı şirketimizin başarısıdır.
Sonuca Odaklıyız: Vizyon ve misyonumuza hizmet eden zorlayıcı hedefleri belirleriz. Sonuca ulaştığımız nokta; bizden beklenenin üzerinde ve bir öncekinden daha iyidir. Başarma azmimiz ve çalışkanlığımız ile yaptığımız işe yüreğimizi koyar, hedeflediğimiz sonucu aşarız.
Değişim Gücümüzdür ve Ruhumuzdadır: Değişim ve yenilikler karşısındaki girişimci ruhumuzla, yeni teknolojileri araştırır ve uygularız. Sektördeki  yeni fırsatları tespit eder ve değişime hızla uyum sağlayarak hareket kabiliyetimizi artırırız. Değişime öncülük eder; yeni projeler yaratır, teknolojiyi belirleriz. Yeni ve farklı fikirleri kucaklarız.

HTML5 ve CSS3 ile geliştirilmiştir.
- Telif Hakkı © 2014 Aybil Bilişim. Tüm Hakları Saklıdır.

United Kingdom Bookmaker CBETTING claim Coral Bonus from link.