AYBİL BİLİŞİM, yurtiçinde ve yurtdışında farklı müşterilerde endüstriyel otomasyon projelerihayata geçirmektedir . Şirketimiz bünyesinde tam zamanlı olarak istihdam etmek üzere iyi seviyede teknik servis ve yazılım geliştirme uzmanları aramaktayız. Adaylar, yeni ürün geliştirmede, ürünlerle ilgili dokümantasyon hazırlanmasında ve yazılımların müşteri tarafında kurulumlarında görev alacaklardır.

Müşteri odaklı çalışarak müşteri memnuniyetini en üst seviyelere taşımak istiyoruz. Sürekliliği ve kaliteyi hedefliyoruz. Bu nedenle teknolojiyi kendi yaratıcılığı ile birleştirerek insanların yaşam kalitesini yükseltmeyi amaçlayan takım arkadaşları edinmeyi hedefliyoruz.

Sektörünün en büyüğü olmayı değil en iyisi olmayı hedefliyoruz. Kısacası mükemmele ulaşmayı hedefliyoruz. Bu nedenle adayların, problem çözme konusunda yetenekli, metodolojik çalışmaya yatkın ve yazılı sözlü iletişimde başarılı olmasını bekliyoruz.

Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, sorumluluk almaktab kaçınmayan, başarı ve kariyer hedefi olan takım arkadaşlarına ihtiyaç duyuyoruz. Sizler de hedeflerinizin, düşünce ve duygularınızın bizlerle uyuştuğunu düşünüyor ve bizimle birlikte çalışma isteği duyuyorsanız lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Şirketimizdeki farklı birimlere iş başvurusunda bulunmak için CV'lerinizi Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. adresine gönderebilirsiniz. Yaptığınız başvurular titizlikle incelenerek mutlaka sizinle iletişime geçilecektir.

HTML5 ve CSS3 ile geliştirilmiştir.
- Telif Hakkı © 2014 Aybil Bilişim. Tüm Hakları Saklıdır.

United Kingdom Bookmaker CBETTING claim Coral Bonus from link.