IDEF'15 Katılım ve Ziyaretiniz İçin Teşekkür ederiz

   

IDEF'15 Katılım ve ziyaretiniz için teşekkür ederiz...

5–8 Mayıs 2015  Tarihlerinde 12ncisi gerçekleştirilmiş olan, IDEF 2015 - Uluslararası Savunma Sanayii Fuarı’nda  Standımızı ziyaret ederek, bizleri onurlandırdığınız için çok teşekkür ederiz. 

Fuar karpsamında, her türlü arazi ve iklim koşullarında görev yapan profesyoneller için tasarlanmış askeri dayanıklılık (MIL-STD) standartlarına sahip bilgisayar çözümlerimizi sunduğumuz fuar etkinliğini sizlerin ilgi ve desteğiyle başarıyla tamamladık. Bu başarı ve keyfi başta sizler olamak üzere tüm katılımcı ve ziyaretçilerle paylaşmaktan büyük sevinç ve mutluluk duyuyoruz. 

Savunma ve  Kamu Proje grubu olarak temsilciliğini ve yetkili servis hizmetlerini verdiğimiz, roda Computer GmbH (Almanya), askeri standartlara uygun test sertifikalı mobil dayanıklı bilgisayar çözümleri ve COTS (commercial off-the-shelf - ticari kullanıma hazır) ürünler üretmektedir.

Halen Alman Silahlı Kuvvetleri sözleşmeli tedarikçisi olan roda, zorlu saha şartlarında çalışan profesyonel kullanıcı, uygulama ve proje gereksinimlerini tam olarak karşılayacak şekilde uyarlanabilir tasarıma ve yapıya sahip bilgisayar çözümleri üretmektedir. Elde taşınabilir ve kullanılabilir, giyilebilir yada araç üzerinde kullanıma uygun ergonomik tasarıma sahip üniteler; El bilgisayarı, tablet, dizüstü, ekran, 19"/2 sistem çözümleri ve yan birimler ile besleme ve güç sistemlerini kapsayan geniş bir ürün segmentine ve  zengin bir bağlantı arayüzü ve opsiyonel özelliklere sahiptir.

IDEF'15 Kapsamında, yeni Lizard RV11 dizüstü bilgisayar, DF7A tablet, DS11 Taktik tablet ve  19"/2 Sunucu ve bilgisayar ailesi ürün lansmanları yapılmış, roda dayanıklı bilgisayar çözümlerimiz sergilenmiştir.      

Dayanıklı Mobil Bilgisayar Çözümlerimiz ile ilgili cözüm kataloglarına ve detaylı ürün bilgilerine  www.aybilsavunma.com internet adresimizden de ulaşabilirsiniz. 

Ve diğer IDEF'15 katılımcı standlarından bazı enstanteneler...  

...

HTML5 ve CSS3 ile geliştirilmiştir.
- Telif Hakkı © 2014 Aybil Bilişim. Tüm Hakları Saklıdır.

United Kingdom Bookmaker CBETTING claim Coral Bonus from link.